Koksnes polimēra terase

    Pateicoties kompozītmateriālu koka šķiedru izmantošanai, jūs varat baudīt patiesu siltuma sajūtu, kas nāk no koka dēļiem. Tajā pašā laikā polimērs aizsargā koka šķiedras no koksnes atmosfēras sadalīšanās, kā arī no sēnītēm un parazītiem. Polimēra terses ir lieliska izvēle tiem, kuri meklē gan elegantus, gan praktiskus materiālus.

   Kompozītmateriāla terases dēļu sastāvā ir 60% sasmalcināta koksne, 30% polietilēns vai PVC, 10% krāsvielas un saistvielas. Šāda tipa dēļiem vav  nepieciešama apkope, kā arī piemīt  noturība pret netīrumiem un mehāniskiem bojājumiem. Polimēra materiāls izmaksu ziņā ir dārgāks par dabīgā koka dēļiem, bet ilgtermiņā šāds dēļu risinājums atmaksājas uz apkalpošanas rēķina.

Polimēra terases projekti

Terases dēļi   

  • Terases no InoWood KPK dēļiem – 100% ekoloģisks, jo ražošanas procesā netiek pielietoti videi bīstami materiāli (piem. svina,sāls) un arī paši dēļi ir pilnībā pārstrādājami.
  • Terases dēļi no KPK ir izsturīgi pret koroziju, UV-stariem un saules ietekmi, mitruma, hlorēta un sāls ūdeņa, sala iedarbību, temperatūras svārstībām, pūšanu un sēnīšu ietekmi.    Lasīt tālāk...

Terases montāža un elementi

  • InoWood piedāvātie montāžas elementi tiek izgatavoti no kvalitatīva materiāla (nerūsējošais tērauds, cinkots metāls, alumīnija sijas), kas pagarina terases kalpošanas laiku nu izturību pret apkārtējo vidi.
  • Palīdzēs Jums iekārtot mājīgu un pilnvērtīgu atpūtas vidi, kuru bieži mēs saucam par terasi.

Lasīt tālāk...

Uzzināt par terases izmaksām!
0

Pirkumu grozs